Блог

Лісовий склад на електронному аукціоні Прозорро.Продажі

У зв’язку з прийняттям нового Постанови 1178, де йдеться про старт нового проекту, де продаж лісової сировини буде проводитися згідно з врахованими правилами. Тепер сировину лісового господарства буде продаватися в торгах на Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua з нижнього складу. Будь-які придбані лісові матеріалу можна буде купити безпечним шляхом. Тепер цей процес буде проходити максимально чесно. Уряд має намір подолати будь-які незаконні справи, що проводяться на території лісгоспу.

Для яких цілей служить «нижній склад» деревини?

Нижній склад Прозорро.Продажі — це місце, яке створюється для тимчасового зберігання проданих на аукціоні товарів. Тут містяться вироби первинної обробки або часткової переробки. Відправка одержуваної продукції здійснюється продавцем. Нижній склад дозволяє зберігати товари короткий час. Підготовка лісового матеріалу для подальшого використання визначається в попередньо виділеної категорії. Тут покупці можуть скористатися фільтром і виділити для себе сорт деревного продукту. Нижній склад в дійсності є основним цехом на деревообробному заводі.

Зазвичай будуються вони в кінцевому транспортному пункті — чому тут максимально зручно здійснювати операції, пов’язані з обробкою деревної сировини. Великі лісові господарства зокрема встановлюються на складах, які повністю були автоматизовані. Це дозволяє максимально скоротити загальну кількість особистої праці.

Найчастіше для розвитку виробництва деревного продукту і зниження всяких витрат, на перевезення недавно зрубаного лісової сировини, на нижньому складі відкривається цех по виробленню кругляка. Одержуване сировину, а також оброблені та необроблені лісоматеріали, на сьогоднішній день можна буде купити на платформі https://sale.uub.com.ua/news/nyzhnij-sklad-derevyny-kupyty-na-elektronnomu-majdanchyku-uub.

Деревина для дров, а також кругляк з нижнього складу на платформі Української універсальної біржі

Раніше деревний матеріал зі складу лісового господарства реалізувався за прямим угодою. При обробці дерев даний підхід був сприятливим для підприємства, але незабаром виникли кілька неприємних моментів:

Вартість сировини в збільшеному розмірі не дозволяв купувати ліс реальним покупцям. Відповідальні в підприємстві особи штучно підвищували ціни, заради особистого збагачення.

В інших випадках вони навіть гадки не мали про можливий продаж лісової сировини, так як у них був свій обраний покупець.

Між сторонами підписувався договір, але гарантії немає, що сировина буде доставлено, а якість товару завжди відрізняється від встановленої в договорі продукції.

Щоб отримати прибуток продавцям доведеться реалізувати весь наявний, заготовлений ліс, чому в лотах поруч із відбірковим сировиною зазвичай складають повний неліквід.

Відповідальні лісокористувачі відкривають додаткові підприємства, які відкриті для інших покупців. Але неліквідні споживачі відкривають лише невеликі підприємства, куди відправляють куплене за низькою вартістю сировину. Після встановлює його по дорогою сумі.

Тривалий час сторони ринку намагалися грати за системою хабарництва, або за рахунок корисного знайомства. На аукціоні торгівля лісовим господарством з нижнього складу, повністю усуває будь-які протиправні схеми, в результаті створює тільки гідні для цього умови. Брати участь в аукціоні легко і просто, потрібно лише пройти реєстрацію.