Блог

Українська енергетична біржа

Сьогодні безперечним лідером серед українських бірж є «Українська енергетична біржа» – товарная биржа Украины. Електронна біржова торгівля ТБ УЕБ сприяє купівлі, а також продажу таких матеріалів, як вугілля, нафта, скраплений газ.

Основною місією біржі є створення прозорих та ефективних спеціальних технологій та торгових інструментів на внутрішньому та мирових ринках ресурсів енергії. Учасники торгів не можуть не помітити перевагу української енергетичної біржі проти інших.

Різні компанії торгують на платформі, від невеликих учасників до світових трейдерів, такі як ТОВ «ГПК Нафтогаз», ВАТ «Центеренерго», Trailstone, Trafigura, MET Group, DufEnergy, AOT Energy, JKX Oil&Gasplc, АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртранснафта» , АТ «Центренерго», група компаній ДТЕК, ДП НАЕК Енергоатом. ТБ «Українська енергетична біржа» допомагає укладати угоди для понад 900 компаній.

Завдяки своїй зручності товарообмінна біржа дозволить вам здійснювати різніоперації з ресурсами, не виходячи з офісу, і виводити ваше підприємство на рівень найкращих та розвиваючих трейдерів. У наш час це сприяє міцному та високорентабельному бізнесу.

ТБ «Українська енергетична біржа» надає свою платформу для купівлі-продажу різних ресурсів як приватним, так і державним компаніям, допомагаючи їм мінімізувати виробничі та фінансові ризики. Товарна біржа використовує найкращі спеціальні технології відомих міжнародних бірж, щоб зробити торгівлю на українському ринку більш ефективною, прозорою та конкурентоспроможною. З метою наближення біржових торгів на українському ринку до міжнародних стандартів налагоджено міжнародну співпрацю зі світовими товарними біржами.

«Українська енергетична біржа» в даний час є ексклюзивним справжнім джерелом інформації на українському ринку. І це важливі компоненти, які забезпечують успішне придбання та продаж енергоносіїв. За підтримки інформації, яку надає товарна біржа, її учасники можуть досліджувати ринкові ризики та укладати виграшні угоди.