Блог

Як взяти участь в торгах Прозоро.Продажі?

Біржа УУБ в системі Прозорро дозволяє будь-якому бізнесмену взяти участь в торгах і заробити великі гроші. Найголовнішим напрямками для успішного старту є так звана мала приватизація. Всього дані заходи проходить близько півтора років, за час яких держава заробила понад півтора млрд гривень.

Платформа https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/mala-privatizaciya/ провела понад 4 650. Дві з половиною тисячі учасників почали угоди, після чого отримали свої власні результати.

Згодом подібні аукціони збільшують вартість кінцевого лота в кілька разів, що підтверджує малий або високий попит. Якщо учасники створюють кратне Збільшення попиту, то це означає, що певні лоти мають високий попит. Це працює і у зворотний бік.

Особливості проведення торгів малої приватизації

Мала приватизація являє собою унікальну можливість купити або взяти в оренду певну кількість земельних ділянок і нерухомості. Справа в тому, що у держави є велика кількість відповідних лотів, які вони реалізують за допомогою даної системи. Вартість об’єктів нерухомості не перевищує 250 млн. грн, однак завдяки аукціону вартість може вирости в кілька десятків разів.

Простий і прозорий механізм дозволяє проводити електронний аукціон за кілька хвилин, реалізуючи свої мрії. Хтось придбає приміщення для ресторана або манікюрного салону, а хтось організує своє власне фермерське господарство за містом. Держава продає і здає в оренду ділянки, заміські будинки, складські приміщення і навіть житлові споруди.

Все це можна переобладнати в комерційну нерухомість і використовувати для своїх цілей. Суттєва перевага полягає в доступності і високої швидкості проведення всіх торгів.

Адміністрація усуває різні технічні нюанси, які раніше перешкоджали учасникам створювати свої власні угоди. Після закриття угоди ділянку або будь-яка інша нерухомість буде офіційно належати тому, хто виграв аукціон. Платформа має багато плюсів як для держави, так і учасників торгів. Суб’єкти підприємницької діяльності можуть вигідно купити потрібну нерухомість і реалізувати її під свої потреби. 

Будь-який учасник може взяти участь в аукціоні після реєстрації. Кілька кроків, і дозволяється продавати і купувати товари рівномірно і без корупції.